Tanıtım Amaçlı Bez Çanta

Tanıtım amaçlı bez çanta yaptırarak hem doğaya hem de insanlara faydalı olmak ister misiniz? Tanıtım amaçlı çantalar adından da anlaşılacağı üzere marka ve firmaların reklam amacıyla yaptırdıkları ürünlerdir.

Firmalar genellikle açılış günlerinde veya fuar zamanlarında insanların en çok tercih ettiği ve sevdiği ürünleri tanıtım amaçlı olarak dağıtıyor. Bu yöntemle marka bilinirliği arttırılmaya çalışılırken satış ve kar oranı da dolaylı yoldan yükseltilmeye çalışıyor. Bez çantalar söz konusu tanıtım amaçlı ürünlerinin başında gelir. Özellikle son dönemde poşet kullanımına yönelik uygulamaya konan politikalar tanıtım amaçlı bez çantaya olan talebi arttırmıştır. Çoğu firma insanları alışverişe yönlendirmek adına tanıtım amaçlı bez çanta dağıtmaya başlamıştır.

Tanıtım Amaçlı Bez Çanta Kalitesi

Tanıtım amaçlı bez çantalar kaliteli olabileceği gibi markaların tercihlerine göre bir nebze daha az kaliteli kumaşlardan üretilebilir. Burada belirleyici olan temel faktör fiyat konusudur. Nitekim firmalar promosyon ürünlerine bazen büyük bütçeler ayırmak istemez. Böylesi durumlarda tanıtım amaçlı bez çanta gibi ürünler ucuz ve daha az kaliteli tercih edilebilir.

Firmaların kalite konusundaki yaygın tercihinin yanı sıra bazı firmalar maliyeti göz ardı ederek markalarını yansıtacak olan tanıtım amaçlı bez çantaları oldukça kaliteli üretir. Bunun tercih edilmesindeki amaç ürünlerin kalitesinin tanıtım amaçlı çanta ile yansıtılmaya çalışılmasıdır. Söz konusu tercih genelde kalitesinden ödün vermemeye çalışan markalar tarafından yapılır.

Tanıtım Amaçlı Bez Çanta Modelleri

Tanıtım amaçlı bez çanta modelleri çoğu firma tarafından oldukça önemsenen bir konudur. Zira görsel açıdan cezp edilen müşteriyi kazanmak oldukça kolaydır.

Promosyon Bez Çanta

Tanıtım amaçlı bez çanta modellerinde firmaların tercihlerinde ilk ayrım baskılı ve baskısız şeklindedir. Firmalar bir tarafına kendi markalarını diğer tarafına da çeşitli baskıları yaptıkları modellerle tanıtım ve pazarlama faaliyeti sürdürür. Baskısız modelde ise sadece firma ismi yazılıdır. Bu model daha çok alışveriş çantasında tercih edilir. Firma tercihlerinde önemli noktalardan biri de boyut ile ilgilidir. Tanıtım amaçlı bez çanta boyutu değiştikçe hitap edilen kitle de değişir. Siz de firmanız için en doğru bez çanta modelini tercih ederek tanıtım faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz.

35 yılın vermiş olduğu deneyim ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz;

Tel: 0212 643 21 00 ve destek@istecanta.com | Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL

www.istecanta.com

Promosyon Rehberi